Dak- en Klusbedrijf West Brabant
de juiste kennis en vakmanschap voor u dak werkzaamheden van pvc, EPDM, resitrix, bitumen, lood vervangen, schoorsteen renovatie, nok aansmeren, pannendaken kunt u bij ons te recht. Buiten dat alles om bieden wij ook werkzaamheden zoals houten dak vlonders, aanbouw maken, overkapping plaatsen, carport plaatsen, gevel bekleding, dakgoten opnieuw bekleden en boeidelen vervangen. alles is bespreekbaar zolang u het aangeeft en u krijgt onze eerlijke mening en het juiste advies
Kenmerken
Vestigingen
Reviews (5)
Via Google in contact gekomen met Mylou. Prettig contact en hebben met ons monumentale pand een uitdaging aangenomen! Zowel Mike als Mylou zijn vakman/vrouw. Ondanks tegenslagen, niet vreemd bij monumentaal pand, zijn ze flexibel en kundig. Ook in contact met meerdere partijen O.a gemeente/asbestverwijdering etc communiceren zij met alles als doel een goed eindresultaat te leveren! En dat is gelukt.
Naar volledige tevredenheid heeft Dak- en Klusbedrijf West Brabant mijn dak opnieuw bedekt met bitumen . In eerste instantie werd er gedacht dat dit een project voor 2 dagen zou zijn, maar door hard werken heeft Mike met zijn team dit in 1 dag weten te realiseren. Zeer vriendelijke mensen, goede communicatie en deden alles netjes in overleg. Ook over de prijs was ik zeer te spreken. Ik heb vertrouwen gekregen in dit bedrijf en ben blij dat ik Dak- en Klusbedrijf West Brabant heb ingeschakeld voor deze klus. Ik durf en zal het dan ook zeker aanbevelen om dit bedrijf in te schakelen.
Afgelopen maand is het dak van mijn overkapping gedekt door Dak- en klusbedrijf West Brabant, en ik kan me geen mooier resultaat voorstellen. Het is super gelegd, ziet er heel netjes uit en er komt geen druppel door. Bedankt voor het vakmanschap!
Mike (eigenaar van dit bedrijf) kwam op vrijdag samen met een werknemer naar ons huis om het dakleer van 3 dakkapellen te vervangen. Het dakleer dat er op lag was circa 25 jaar oud en versleten. Door noodweer moest hij onverhoopt stoppen. De dag erna is Mike alleen teruggekomen op zijn vrije zaterdag om het vakkundig af te maken. Hij gaat pas weg als het 100% zeker goed is. De passie voor zijn vakgebied straalt er vanaf. Hij heeft ook nog een extra gootje gezet waar hij zag dat er in het verleden veel water bleef staan. Hij krijgt van ons een dikke 10! Bedankt voor jou vakmanschap Mike.
Uitstekende vakman denkt met je mee en werkt zeer netjes en vakkundig.Altijd bereikbaar en goede communicatie. Heeft hier dakleer vervangen en daktrim geplaatst